"Think Nuts, Think Yates"

1lb of Fresh Fudge

$11.99

Can't decide what flavor to pick? Don't worry our fudge comes in 1/2lb containers so you can pick two different ones if you want. Or if you really like a certain flavor just pick the same flavor in the flavor options. Either way you can't go wrong with Fudge. 

Reviews